pěstírna bylinek SENSE, s LED osvětlením

Ve slevě tento výrobek Tescoma pěstírna bylinek SENSE, s LED osvětlením od známého předního výrobce Tescoma jde nakoupit zde v akci! Právě nyní za skvělou cenu 1 099 Kč. EAN: 8595028406474
Tescoma pěstírna bylinek SENSE
Značka: Tescoma
1 099 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Chytrá pěstírna na bylinky s LED lampou 

 

Toužíte mít čerstvé a zdravé bylinky doma po celý rok? Pak si pořiďte unikální pěstírnu, která si hravě poradí s právě zasazenými i vzrostlými bylinkami v květináči.

 

Pěstování bylin nikdy nebylo snazší

 

 

Pokud chcete mít čerstvé bylinky v kuchyni k dispozici po celý rok, je pro vás Pěstírna bylinek SENSE vynikající volbou.

Je vybavena špičkovým LED osvětlením s pečlivě zvolenou vlnovou délkou světla a díky tomu optimálně podporuje intenzivní a zdravý růst bylinek.

V pěstírně můžete pěstovat bylinky v Soupravách SENSE dodávaných se semínky, květináči a substrátem nebo udržovat v růstu již vzrostlé kuchyňské bylinky ze supermarketů a zahradnictví.

Pěstírna má zabudovaný časovač s režimem „den/noc“ (16/8 h), který v interiérech nahrazuje přirozený denní sluneční cyklus.

 

 

Lampa s LED osvětlením si posvítí na zdraví každé bylinky

 

Do pěstírny můžete umístit až 6 běžných bylinkových květináčů, pro pěstování vzrostlejších bylinek můžete ramena nesoucí LED osvětlení snadno prodloužit.

Dobrý tip: Pěstírnu bylinek SENSE můžete využít i k předpěstování sazenic k výsadbě na zahradu

 

 

Výhodou pěstírny je snadné dotykové ovládání s kontrolkou indikující spuštěný režim i skutečnost, že výrobek lze rychle sestavit i rozložit a skladovat s úsporou místa.

 

 

Pěstírnu vyrábíme z prvotřídního plastu, který lze čistit „na mokro“, lištu s LED osvětlením však čistěte suchou utěrkou.