rychlovarná konvice PRESIDENT 1,7 l

Tento diskontní kus Tescoma rychlovarná konvice PRESIDENT 1,7 l s pečetí kvality od značky Tescoma snadno získáte v naší nabídce za akční cenu. Pouze nyní za 3 199 Kč. EAN: 8595028493047
Tescoma rychlovarná konvice PRESIDENT 1
Značka: Tescoma
3 199 Dostupnost: SKLADEM 3 999 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Luxusní rychlovarná konvice

 

 

Představte si krásnou rychlovarnou konvici, která vám poskytne nečekaný luxus – jediným stisknutím připraví vodu optimálně teplou pro dětskou kaši, ohřeje ji na teplotu, kterou potřebuje správně připravený zelený čaj, nebo ji rychlostí blesku přivede pod bod varu, abyste si mohli bez dlouhého čekání zalít voňavou kávu.

 

 

Pokud se vám tato představa líbí, můžete ji obratem proměnit ve skutečnost – vyvinuli jsme proto konvici, která na „dotek“ ohřeje vodu na teploty 40, 80, 90, 95, nebo 100 °C a připraví sterilizovanou vodu pro kojenecké pokrmy.

Konvice o výkonu 2200 W je vyrobena z prvotřídní nerezavějící oceli a pyšní se prestižní mezinárodní cenou za design Red Dot Design Award.

 

 

Každý nápoj potřebuje jinak horkou vodu

 

 

Připomeňme si, jaká teplota je správná pro nejčastěji připravované nápoje:

40 °C pro dětské nápoje a pokrmy
80 °C pro zelené čaje
90 °C pro čaje oolong
95 °C pro zalévanou a instantní kávu 
100 °C pro černé čaje

 

 

Konvice PRESIDENT toho ale umí ještě víc –  je vybavena funkcí udržování nastavené teploty KEEP. Jakmile voda v konvici dosáhne zvolené teploty, konvice bude vodu dohřívat a dosaženou teplotu udržovat po dobu 30 minut. 

Ocení ji také čerství rodiče, kteří pro přípravu dětské výživy několikrát denně potřebují převařenou vodu o teplotě 40 C. Unikátní funkce 100° > 40° vodu nejprve převaří a sterilizuje, poté se ohřev vypne, a jakmile teplota vody poklesne na 40 °C, konvice dosažení této teploty ohlásí zvukovou signalizací. Současně se aktivuje funkce KEEP a konvice bude teplotu 40 °C udržovat po dobu 30 minut. 

 

 

Chytrá a bezpečná konvice má jméno PRESIDENT

 

 

Oceníte ji také pro:

dostatečně široké hrdlo, díky kterému se snadno plní vodou a čistí i uvnitř
průhled ve víku, který vám umožní vizuální kontrolu ohřevu vody
praktický nerezový filtr pro zachytávání nečistot, který lze snadno sejmout a důkladně vyčistit

 

 

Samozřejmostí je pak oboustranná odměřovací stupnice a bezpečnostní systém, který zajistí aktivaci bezpečnostní pojistky při nebezpečí přehřátí, v případě chodu naprázdno nebo při odejmutí z podstavce.