stojanový ventilátor FANCY HOME ø 40 cm, chrom

Hodně povedený výrobek Tescoma stojanový ventilátor FANCY HOME ø 40 cm, chrom od výrobce se zárukou kvality Tescoma pohodlně nakoupíte zde teď právě levně! Stojí teď u nás 1 699 Kč. EAN: 8595028402100
Tescoma stojanový ventilátor FANCY HOME ø 40 cm
Značka: Tescoma
1 699 Dostupnost: SKLADEM 3 499 Kč Sleva -51%
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Ventilátor, který to umí roztočit

 

 

Přemýšleli jste někdy, jaký by měl být perfektní ventilátor? My ano, a protože horkých dní každý rok přibývá, rozhodli jsme se ho rovnou navrhnout. Výsledkem jsou luxusní stolní a stojanové ventilátory FANCY HOME, které jsou nejen funkčně vyladěné do posledního detailu, ale i velmi krásné.

Klíčovým parametrem dobrého ventilátoru je možnost regulace rychlosti proudění, abyste si mohli nastavit právě takovou sílu foukání, jaká je vám příjemná s ohledem na aktuální teplotu.

 

 

Proto mají ventilátory FANCY HOME hned 3 rychlosti proudění vzduchu.

 

Větrák do interiéru s nastavitelným sklonem

Neméně důležitý je i směr proudění vzduchu. Aby chladivý vzduch foukal přesně do míst, kde ho právě potřebujete, mají ventilátory FANCY HOME nastavitelný sklon a funkci střídavého proudění vzduchu do stran – tzv. oscilaci – v rozsahu 90 stupňů, stojanové ventilátory navíc nastavitelnou výšku 90 až 125 cm. 

 

 

 

Tiché ventilátory do kanceláře i domů

Díky kvalitnímu elektromotoru, ideálnímu tvaru vrtule a vysoké pevnosti ocelového koše jsou všechny ventilátory FANCY HOME velmi tiché.

Větráky FANCY HOME se díky použitým prvotřídním materiálům, odolné konstrukci, spolehlivému elektromotoru, vynikající funkčnosti i luxusní povrchové úpravě řadí mezi špičku v kategorii moderních ventilátorů do domácností a kanceláří.

Ventilátory jsou vyrobeny z prvotřídní oceli a odolného plastu a dodáváme je ve dvou variantách povrchové úpravy – chrom nebo antracit.