topinkovač PRESIDENT

Tento kvalitní produkt Tescoma topinkovač PRESIDENT od značky s tradicí a dobrou pověstí Tescoma lze získat tady teď právě za příznivou cenu! Momentálně k dispozici za 1 599 Kč. EAN: 8595028405224
Tescoma topinkovač PRESIDENT
Značka: Tescoma
1 599 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Topinkovač, kterým se budete chlubit

 

Proč mít obyčejný, když můžete mít luxusní s nadstandardními programy a funkcemi. Představujeme prvotřídní domácí topinkovač PRESIDENT, který patří ke špičce na trhu.

 

6 stupňů opečení, dopékání i rozmražování

 

Nejen, že v něm snadno a rychle připravíte dokonale opečené toasty z bílého i celozrnného chleba v 6 volitelných stupních opečení. Náš topinkovač je navíc vybaven programem pro opékání zmražených toastů a programem pro dopékání již opečených vychladlých toastů dokřupava.

 

 

 

Ovládání topinkovače je snadné, přehledně značená tlačítka s jednotlivými programy a funkcemi jsou opatřena výraznými červenými kontrolkami.

 

 

Topinkovač pro náročné

 

Pro okamžité zastavení ohřevu a vizuální kontrolu stupně propečení toastů má topinkovač i funkci rychlého vypnutí. Drobky vznikající při opékání pečiva se shromažďují v zásobníku topinkovače, který můžete snadno vyjmout a vyčistit.

 

 

Mřížka na pečivo PRESIDENT vynikající pro rozpékání „včerejších“ nebo zmražených rohlíků, housek či baget je dodávána samostatně.

Topinkovač PRESIDENT vyrábíme z nerezavějící oceli a odolného plastu.